KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12154066
nr 1215 4066
Gunnar Greiber
(1919-2011), Sverige
Oljemålning, Gunnar Greiber (f. 1919), Sverige. Signerad. Människor i skog. Olja på papper, 64x94 cm
Gunnar Greiber, svensk målare född 1919 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:15:09
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr